Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.07.14, 01:50   #31
Hasat
Süper Üye

Hasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 153
Ettiği Teşekkür: 8748
Aldığı Teşekkür: 12916
Rep Derecesi : Hasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Nihal Atsız | Hayatı | Eserleri

Soyu Türk olan ve şu ortamda hala dahada korkmadan ben TÜRK'üm diyen biri olarak ve bu forumda milliyetçiliğin dibine kadar araştırmış olanlardan biri olarak birkaç sözüm var ;

Öncelikle Hüseyin Nihal Atsızın oğluna yazılan mektup size çok ırkçı gelebilir ama o mektupta türklerin dışında tüm ırkların bir kazanda yak demiyor.Yani ondan hitlerden bahseder gibi bahsetmek tuhaftır.Adam oğluna dikkat et diyor.

İsterdimki Atsız hakkındaki bu ağır tabirleri kullananlar daha ağırlarını bir defa olsun apo piçi için kullansalardı ki biri Türkçülüğü savunur diğeri ise terör örgütü başıdır.

Ayrıca madımakta canileri gaza getiren atsızın sözleri değil Kuranı kerimi İŞİD kafasıyla okuyan cinayeti cihad sananların işidir.

Yıllar yıllar önce ırkınızı ırkınızın adını koruyun demiş.Bumu faşistlik ?
O zaman sorarım şu an bu ülkenin başındakiler Türk kelimesinden nefret ettiklerini alenen belli etmiyorlarmı? suriyede filistinde müslüman kardeşlerimize ağlayanlar telafere susuyorlar nedenmi biri arap diğeri türk çünkü.Yoksa her ikiside müslüman.

Ben adı Türkiye olan ülkemde Türk olanları mumla arar olmuşsam burdan ancak atsızın haklı olduğunu çıkarırım.

BU benim görüşümdür.

Bu ülkede insan hakları eşitlik vb gibi kavramlar nedense Türklerin dışında herkese uygulanır oldu.
Hasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Hasat'in Mesajına Teşekkür Etti.