Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.07.14, 02:48   #32
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131140
Aldığı Teşekkür: 42557
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Nihal Atsız | Hayatı | Eserleri

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Faşist bir varlık.. Bakın insan demiyorum..

Varlık.. Zehiri yayanlardan. Keşke hiç var olmasaydı
.
Alıntı:
@Raffael

İnsanlığa değer veriyorsanız bu adamı savunmazsınız bile..

Bu şahsın oğluna yazdığı vasiyetinden alınma..

Kandan beslenmek iyi birşey değil.. Ben Türk bayrağını tabutlar üstünde görmek istemiyorum göklerde görmek istiyorum. Bilmem anlatabildim mi?

Artık huzur istiyorum. Kin değil.. Böyle tarihte takılıp kalırsak daha çok kaybetmeye mahkum oluruz.

Buda iyi değil.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Konuya yazmayım, işim var diyorum.. Yok yine de yazmayacağım..

Atsız'ı okuyana kadar Atatürk'ü anlatan kitapların okunması daha yararlı.

Milliyetçiliğin türlü şekilleri var... En iyisi Atatürk Milliyetçiliğidir..

Madımak'ı yakanlar da Atsız a gönül verip, bilip bilmeden doğruyu yanlışı etüt etmeyen insanlar topluluğu idi. Ne dine sığar, ne de insanlığa..

* * *

Dünya çok değişti. Hala değişmeyenler var elbette..

Alıntı:
@Insanlikarayan

Tarihe takılıp kalıyorsun. En büyük hata budur.

İmla hatalarım olmuş olabilir. Umarım yoktur.^^
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Benim düsturum farklı. Bir insanı sevmem için onun; milliyeti, ırkı, memleketi, cinsiyeti, boyu, posu, rengi hiç ama hiç önemli değil.

İnsanlık kriterlerini taşıması yeterli.. Yolda kendi halinde olan kediye, köpeye tekme atmasın, önüne su koysun, kısaca insan olsun yeter...

Kardesim Gezgin, umarim buna müsade verirsin seni kardesim olarak adlandirmaya.

Milliyetcilik fasistlik degil, ben tam Fasistlerin icinde yasadigim icin tam olarak ayira bilelecegim kanisindayim.

Nede olsa 90´li senelerinde, Bir Vatandasimiz Polisin yardimiyla bir usüle mahruz kalmis olsada, ilk önce su Kurtculari tahtaya caktim..
Onun haricinde, 4T ane Polis isini birakmak zorunda kaldi.

Beni taniyanlar cok az, ama bir laf söyledigimde, isterse Kirali gelsin, tek elle 130 kiloyu duvara carpamazsa, hic karsima cikmasin.

Bu aksamda bir beraberinde oldugumuz is (Tanigimla) bu durumu konustugumda, sahisi tavana nalliyacagimi (evinde), onun haricinde ya son isin Kople hesabini ortaya koysun yoksa isi aldigi sahisi ortama sürecegimi anlattigimda, yeniden *(istemedigim) rakami bu aksam verdi.

*Normalinde, kendi düsüncesinle hesapladigi rakam, Toplu tecavüze tesvik ediyordu, bende bunu GÖZÜNE SOKTUM!.

Cok seyi hediye edebilirim, ama Enayi yerine konulmaktan NEFRET EDERIM!.

Bunu bir AKP´liye anlatmaya kalktim!.

Cinsini cibiliyetini Tanidigimi, burada anlatmiya gerek duymuyorum.

Canim kardesim Gezgin, seni tanidigima cok memnunum!.

Isterim´ki, aksami Günesbatisinda beraber Biralarimizi yudumlariz!.

Nedense, gercekten sevdim seni, ama beraber Kasalari bosaltmamiz lazim.

Kardesim Real, kendim 65 dogumluyum, "AMA" yeniden seni kardesim olarak görüyorum.

Kendim 9 yasinda yabanci Ülkede yasamimi sürdürdüm, heralde herseyi taniyamam!.

Onun icin bu Rumuzu sectim, ve halen tasimakta direniyorum!.

Hatirlarsan, ismimi bir zamanlar, degistirecegimi söylemistim, sanirsam halen zamani gelmedi!.

Cünkü yapilacak daha cok isler var ve kendince "halen" eskil Lakabima gecme niyetim yok!.

Umarim bu kusurumu AF edersin!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.