Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.07.14, 03:25   #33
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32337
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Nihal Atsız | Hayatı | Eserleri

@Hasat

Mektupta yazılanlar gayet açık. Bunun lamı cimi olmaz. Bu tür ayrıştırıcı görüşler ülkeye geçmişte çok nefret ekti. Şimdi ise fırtına biçiliyor.

Benim Öcalan hakkında görüşlerimi bilen bilir. Kendisi basit bir piyondan farksızdır. Geçmişte kullanılmıştır şimdide Kürtlere özgürlük savaşçısı(!) maskesi altında tanıtılmaktadır.

Türk diye bir ırk yok daha öncede dediğim gibi.. Ama bu faşistin görüşünden gidelim diyelim ki böyle bir ırk var ve bizde bu ırka tabiiyiz. Napacağız? Türkten başka biriyle evlenmeyerek kanımızı korumuş mu olacağız? Bu ne kadar sığ düşünce?... Kan bir insanı yada bir milleti asil yapmaz. Asil yapacak şeyler kültürdür bilimdir sanattır. Savaş değil korku değil öldürmek değil..

Zaten bu adamı savunanlar Atatürk'ün değerlerine baştan karşılardır zaten.

"Yurtta sulh, Cihanda sulh" sözü birşeyler hatırlatıyordur? Lütfen siz böyle hataya düşmeyin.

@Insanlikarayan

Milliyetçiliğin nasıl algılandığına bağlı eğer atsız milliyetçiliğinden bahsediyorsan düpedüz faşistliktir. Ama Atatürk milliyetçiliğinden bahsediyorsan bu faşistlik olmaz zaten. Öyle olsaydı ben burda olmazdım..

İkisinin arasında dağlar kadar fark var..

Bende ne diyorsam.. Kimin görüşlerini Atatürk'ün görüşleriyle kıyaslıyorsam... saçmalık..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.