Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.07.14, 07:50   #56
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131099
Aldığı Teşekkür: 42534
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Nihal Atsız | Hayatı | Eserleri

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Ben mecburen okuyorum, zira araya illaki birşeyler sıkıştırıyorsun.

Beni yorma bak.. Kişi veya topluluklara, hakaret içeren kelimeler kullanma.

Her yazdığımız kelime google da yer alıyor..

Peeeh.

Artik yavas yavas tanimaya calistin, Farkina varmissan, su kendimi Zorla tutan 50%´e dahilim.

Kabül, Bilgi eksikliginden belki yanlislarim olabiliyor Farz edelim.
Onun icin bir zamana kadar AKP´nin düsüncelerini savundum, Abdullah Gül´ün Finans sektöründen gelmis olmasini, Koltuga oturmasini savundum.

Magduriyet Politikasina kandim!.

Sadece bu sahisa tapmadim, Dinimle Politikayi kardistirmadim!.

Politika ne demek oldugunun farkinda oldugum icin, Dinimden uzak tuttum!.

Kendi Cevremde su Topsakalli Toplar bulundugu icin, bunlari nasil ele aldigimi tahmin edebilirsin.
Halbiki bir konu icindede dayanmistim ona.
Söförüm olarak benden izin alip, Istanbulda Arkadasinin Cenazesini kaldiracagina, Kocaman Les gibi insaat Kran´ini caldigini.
Benim Ismimi kullanarak, hirsizligini örtmeye calistigini.

Son detaylarina kadar ortaya koymustum.

Burada Kran´in sahibinide 35 seneden beri tanimis olmasaydim, Bu Gercek Ortaya bile cikmazdi.
Oturup konustuktan sonra, bunlarin yollarini kesilipte, Komple Cete ortaya cikmazdi!.

Sevdigim bir Hoca, Cuma Namazinda Vaz vermemi istemezdi.
Bu Hirsizlarin, Camide bile en önde oturup, seslerini duyurma politikasini tanidigim icin, Ilk önce onlarin Yüzüne Tükürebilecegim icin, Bu Kavgayi yeniden Camiden bile Uzak tuttum.

Bilemiyecegim simdi, ama Trakyali olarak, Cingenelerimize bile sahip ciktik, yerlesme sempleri hazirlayip, birseyler edinmesini sagladik, böylelikle kaynasma oldu.

Tabiki icinde Soysuzuda vardi, sadece pirincin icinde bir tas bile Dis kirabiliyordu.

Trakyada Her 10 senede bir, Bulgaristandan Vatandaslarimiz Trakyaya, Türk Topraklarina) akin yapiyordu.
Burada isleyen bir Bulgar politikasi, Türklerin Soyunu Bulgaristanda Kurutma Planlari vardi.

Tabiki aralarinda yeniden Hirsizlar bile bulunuyordu.
Sadece bu hirsiziklar, Hangi sartlar altinda bulunduklarini aniyabilirsek, göz yumululabilinecek durumdaydi.

Burada yeniden bir Hikayeye dayanayim.

Bir Isveren Wiesbaden´de yanima yanasti, ne yapiyorsun orada dedi.
Sözü gecen projede, bir insaatte degisiklikler yapiliyordu, Icinde bulunan sistem, Temelden degistirilmek icin Demonte edilip, atiliyordu.

Burada su Su Isitma tesisatlarini temiz olarak cikartip, ise yarayabildigi icin, Bulgar iscilerine Hediye ediyordum.

Benim tasarim üzerine, bunlar O Parcalari toplayip, memleketlerine götürmeye basladilar.

Su Zaat bana cikismaya calistigi zaman, Yüzüne karsi ne istedigini sordum.
Bu HIRSIZLIK degil, Faydalanabilmeleri icin Faaliyetler oldugunu söyledim.
Ayni sahisin yüzüne karsida, yeniden kendisinin essas hirsiz oldugunu, Bunca senelerden beri calip, halen Gözünün doymadini yüzüne karsi vurdum.

Kazan ve Kazandir, yasat!.

Burada Iscilerini sömürüyor, Maas degil sanki Harclik verme Politikasi güdüyordu.
Hangi sartlar altinda calistiklarini gördügümde, Nasil harclik politikasi güttügünü gördügümde, ne yaptigimi tahmin edebilmissindir.

Iste Gercek Hirsizlar bunlardir!.

Kabül, Bulgaristandan gelenler fazla birsey edinemedi, Sosyal statüsünü bizim sartlarimizla karsilastirdigimizda, gercek Hirsizlarin bizler oldugunu ama görme kabiliyetini, herkeste görmek mümkün degil.

Cingene deyip gecmiyelim!.

Bunlarda Insan, belkide simdiye kadar yeterince Sans ellerine gecmemis, Sinif farkliliginindan Sosyal statüsünü saglamlastiramamis.

Birak biraz Sosyal statüsünü yükseltsin, Mali kirip atma, gerekirse temiz olarak cikar onlara ver, Faydalanmasini sagla.
Burada onlarda Mutlu olursa, islerini daha emniyetli yapip, daha fazla Kazanc elde edilebilinir.

Sayet burada Bulgar diye, 5.50€ eline verirsen, bundan Kalite beklemek, daha fazla kazanmayi gözden cikarmak lazim.

Tam Alttakileri böyle Sömürürsen, Kazandiginin´da hayrini göremezsin, Haydan gelen huya gider.
Ayniside oldu!.
Herif bana karsi, Senelik 30Milyon€´luk is yaptigini anlattiginda, Yollarimiz ayrildi, Kendisi sonunda Hapisi Boyladi.
Mahkeme Sicil numrasina varana kadar ilk zamanlar burada konulara tasimistim.

Burada bu kadar detayina girmemi, belki ilk görüste göremezsin, insanlik hali.
Burada demek istedigim, "Mesajim" dislamakla Kaynasma olmaz.
Birakin onlarda biraz kazansin, varligin tadini tatsinlar ve bundan gelen rahatligi sagliyabilecegi enerjiyi nasil kullandiklarini gör.

Sartlari degissin, gerisi geliyor, bilemiyecegim simdi anlatabildimmi. :8

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla