Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.07.14, 16:19   #6
Şahinoğlu
Üye

Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 132
Aldığı Teşekkür: 617
Rep Derecesi : Şahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Seytan
Standart Cevap: Tatil Aktivitelerinde Neler Yapılır?

Valla benim için deniz-güneş-kum üçlemesiyle geçmediği kesin. Şöyle ki:

Küçükkene annemler beni denizden silah zoruyla alıyordu; ellerim buruş buruş olana kadar denizden ya da havuzdan çıkmıyordum. İşte ne olduysa Bodrum'da oldu; dayımların havuzunda az daha hakkı rahmetime kavuşuyordum. Bir daha da ne denize ne de havuza ayağımı sokmadım. Dedim böyle olmuyo, kendimi başka bir yönde geliştireyim; kumsalda müthiş kumdan kaleler yapmaya başladım. 3 tane kumdan kale, 1 tane de plaj güzeli şampiyonluğum var. Onda da o saatte kimse yoktu plajda, ondan verdiler herhalde.

Sonralarda benim için artık hayat takribi 18.00'a kadar evde vakit öldürmek, malak gibi televizyonun karşısında yatmak, nihayetinde de geceleri mekanlara akmak şeklinde vuku bulmaya başladı. Bundan birkaç sene önce Alanya'da mekan işlettiğim dönemde güneşi bir doğarken bir de batarken gözlemleyebiliyordum. O üç aylık süreçte yalnızca bir defa denize gittim. Valla bak. O da Ankara'dan arkadaşlar geldi, "İlla denize girelim, illa denize girelim" diye mırıldanıp durdular. "Oğlum bakın saat 12'de denize menize girilmez burda; yapmayın etmeyin. Sitenin havuzuyla idare edin şimdi, akşam da serin serin girersiniz. Olmaz mı? Hı?" dememe rağmen zorla alıp götürmeleri nihayetinde tecelli etti ki, onda da başıma güneş geçiyordu. İki gün kendime gelemedim yemin ederim.

Ankara'ya döndüğüm vakitler de "e abi hiç yanmamışın" gibi, "lan yoksa bu gitmedi de bizi mi yiyor" temalı bakış açılarıyla karşılaşmam pek de zor olmuyor.
Şahinoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Şahinoğlu'in Mesajına Teşekkür Etti.