Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.07.14, 16:53   #8
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32394
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Tatil Aktivitelerinde Neler Yapılır?

Ben tatil bölgesinde yaşadığım için bana her zaman tatil..

Eskiden rock barlarda takılırdım ama şimdi takılamıyorum kapandılar çünkü..

Artık benim için tatilimin anlamı bir kutu bira ve çerez eşliğinde müzik film yada oyun oynamaktan ibaret..

Denize gidiyormuyum hayır gitmiyorum yok sevmediğimden de değil hani seviyorum(2 km ötede deniz yani) ama işte üşeniyorum ne yapacam denizde zaten kalabalık oluyor ve ben kalabalık yerleri sevmem gitsemde denize nerde sessiz ıssız koylar varsa oraya gider orda yüzerim.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.