Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.07.14, 23:38   #5
Sena018
Üye

Sena018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 7
Ettiği Teşekkür: 235
Aldığı Teşekkür: 387
Rep Derecesi : Sena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: ODTÜ'de okul öncesi öğretmenliği?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mihri Sultan Mesajı göster
ODTÜ ingilizce eğitim veriyor bu doğrudur. Sıfır ingilizce gelip mezun olan bir çok öğrenci var. Şuan ben yüksek lisansımı ODTÜ de yapıyorum zorluyor ama buna değer. Sizin tercihleriniz eğitim fakültesi olduğu için sonuç odaklı düşünün mezun olduktan sonra alanınız atanmaya çok uygun olacak okul öncesinin KPSS puanı çok düşük ve Gazi ya da Hacettepe pek fark etmez ancak ODTÜ seçerseniz ve Ankara da kalmak isterseniz üniversite kendi okul ve kolejine öncelik sağlıyor. Bu anlamda güçlü hissedersiniz.
Öncelikle üniversiteden önce çocuk sevgisi ve meslek aşkı diyorum kiçük meslekdaşım..
Yolun açık olsun
Kendi okul ve kolejine öncelik verdiğinden haberim yoktu, biraz içim rahatladı ciddi anlamda çokçok teşekkür ederim

Bir oğluşum var yanımda olmasa da Labrador kırması, Afşınım.
Sena018 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Sena018'in Mesajına Teşekkür Etti.