Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.07.14, 23:41   #6
Sena018
Üye

Sena018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 7
Ettiği Teşekkür: 235
Aldığı Teşekkür: 387
Rep Derecesi : Sena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: ODTÜ'de Okul Öncesi Öğretmenliği

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Efruz Mesajı göster
Ben bu sene hazırlığı bitirdim. Kayıt olurken ablam bile gerek yok diyordu. Ama neyseki kayıt olurken binaya tek giriyorsun. Hazırlık okumak istediğimi belirttim, iyiki de okumuşum. Sadece meslek olarak düşünme, her alanda işine yarıyor. Ben şimdi İngilizce kitap okumaya bile başladım.

Odtü hazırlığının sistemi farklı sanırım. Bildiğim kadarıyla seviye seviye atlıyorsun, biraz zor oluyormuş. Azıcık dişini sıkmak ilerde seni çok rahatlatacaktır eminim.

Kimi de hazırlığının aslında o kadar zor olmadığını söylüyor, ama İngilizceyi ciddi anlamda geliştirmek istiyorum. Ailem Hacettepe yaz İngilizceyi çok istersen kursa falan gidersin diyorlar da, aynı şey olmayacağını düşünüyorum yani bi tamamen İngilizce eğitim görüp onu öğrenmek var bir de 3 aylık bir kursta İngilizce öğrenmek var.

Bir oğluşum var yanımda olmasa da Labrador kırması, Afşınım.
Sena018 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Sena018'in Mesajına Teşekkür Etti.