Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.07.14, 23:50   #8
Efruz
Dost Nâzım

Efruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 75
Ettiği Teşekkür: 31839
Aldığı Teşekkür: 10767
Rep Derecesi : Efruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyor
Ruh Halim: Melek Gibi
Standart Cevap: ODTÜ'de Okul Öncesi Öğretmenliği

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Sena018 Mesajı göster
Kimi de hazırlığının aslında o kadar zor olmadığını söylüyor, ama İngilizceyi ciddi anlamda geliştirmek istiyorum. Ailem Hacettepe yaz İngilizceyi çok istersen kursa falan gidersin diyorlar da, aynı şey olmayacağını düşünüyorum yani bi tamamen İngilizce eğitim görüp onu öğrenmek var bir de 3 aylık bir kursta İngilizce öğrenmek var.
Ben Ege Üniversitesi'ndeyim. Odtü'nün eğitimi ile karşılaştırmak yanlış olur. Bizimki kolaydı. Ben hocamla tersleştiğim için fazla çalıştım, sonra da çeviri yapmak ve kitap okumak için biraz daha kastım. Ama senin de dediğin gibi teknik orası. Biraz zorlarlar.

Kurs işine de katılmıyorum. Ablam bir kursa yazıldı, 6 bin lira ödedik. Az para mı? O okulda göreceğin ders sana çok yarayacak, orası kesin. Sen de okumak istiyorsan annenleri ikna etmeye çalış.

Bırak olmasın mezar taşımız,
bir okul bahçesine gömsünler bizi
çocuklar koşsun üzerimizde.

Efruz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Efruz'in Mesajına Teşekkür Etti.