Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.07.14, 23:59   #9
Sena018
Üye

Sena018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 7
Ettiği Teşekkür: 235
Aldığı Teşekkür: 387
Rep Derecesi : Sena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: ODTÜ'de Okul Öncesi Öğretmenliği

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Efruz Mesajı göster
Ben Ege Üniversitesi'ndeyim. Odtü'nün eğitimi ile karşılaştırmak yanlış olur. Bizimki kolaydı. Ben hocamla tersleştiğim için fazla çalıştım, sonra da çeviri yapmak ve kitap okumak için biraz daha kastım. Ama senin de dediğin gibi teknik orası. Biraz zorlarlar.

Kurs işine de katılmıyorum. Ablam bir kursa yazıldı, 6 bin lira ödedik. Az para mı? O okulda göreceğin ders sana çok yarayacak, orası kesin. Sen de okumak istiyorsan annenleri ikna etmeye çalış.
Bizimkiler 500 milyona falan kapatacağız kursu zannediyorlar onlar bizim düşüncemiz bu kızım diyorlar ama çok çok soğuk baktıkları söylenemez. Birde ben ODTÜ'den mezun oldum diyelim ileride yurt dışında yapmak istesem işimi diplomam geçerli olacak mı bu konuda bir bilginiz var mı acaba?

Bir oğluşum var yanımda olmasa da Labrador kırması, Afşınım.
Sena018 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Sena018'in Mesajına Teşekkür Etti.