Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.07.14, 00:09   #11
Efruz
Dost Nâzım

Efruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 75
Ettiği Teşekkür: 31839
Aldığı Teşekkür: 10768
Rep Derecesi : Efruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyor
Ruh Halim: Melek Gibi
Standart Cevap: ODTÜ'de Okul Öncesi Öğretmenliği

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Sena018 Mesajı göster
bizimkiler 500 milyona falan kapatacağız kursu zannediyorlar onlar bizim düşüncemiz bu kızım diyorlar ama çok çok soğuk baktıkları söylenemez. Birde ben ODTÜ'den mezun oldum diyelim ileride yurt dışında yapmak istesem işimi diplomam geçerli olacak mı bu konuda bir bilginiz var mı acaba?
O kadarını bilmiyorum ki ben

İngilizce konusunda yeterlik sertifikan olur diye düşünüyorum. Çünkü Gaziantep Üniversitesi'nde veriyorlar demişti arkadaşım. Orada veriyorlarsa Odtü de veriyordur.

Bir de şöyle bir bilgim var. Üniversitelerin diğer ülkelerle anlaşmaları oluyor. Mesela Güney Amerika'da bir tıp okulu vardı, tercih zamanı düşünmüştüm. Mezun olursan kısıtlı birkaç ülkede iş yapıyordun, mesela Rio kabul etmiyordu oradan aldığın diplomayı.

Bırak olmasın mezar taşımız,
bir okul bahçesine gömsünler bizi
çocuklar koşsun üzerimizde.

Efruz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Efruz'in Mesajına Teşekkür Etti.