Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.07.14, 16:15   #55
Hasat
Süper Üye

Hasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 153
Ettiği Teşekkür: 8748
Aldığı Teşekkür: 12916
Rep Derecesi : Hasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Ekmeleddin İhsanoğlu Kimdir? (Cumhurbaşkanı Adayı)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Ah şu önyargılar. Nereden vardınız böyle bir kanıya... Değil, yanılıyorsunuz...Kesinlikle adayım yok..

Dün gece uzun zaman CNN de Selahattin DEMİRTAŞ' ı izledim...pkk uzantılı olmasa kesin oyumu bu adaya verirdim...Bana göre elitist olmayan tek aday, buram buram halk kokuyor...

Buyurun farklı bir boyut size...Yeni bir tartışma ve salvo atışlara zemin.

Son Mahalli seçimlerle birlikte oy vermeme serüvenim başladı, büyük konuşmak istemiyorum ama hayatımın geri kalan süresinde hiç bir siyasi partiye ve anlayışa ne angaje olurum, nede oy veririm...

Daha öncede açıklamıştım benim liderim Rahmetli Muhsin Başkandı, onun ölümüyle siyaset bende bitti... Her şeye rağmen bir duruşum elbet olacak ama siyasi partilerin peşinde de olmayacağım inşallah...
Selahattin Demirtaş çok iyi bir hatip lafı gediğine koyuyor.Çok isterdim pkk lı olmasaydı.Sağcı olsun solcu olsun dindar olsun ateist olsun hiç farketmez desteklerdim ama iş PKK lı olunca orda bitiyor işte.

Bu arada sana attığım lafta görüşünü öğrenmek içindi
Hasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Hasat'in Mesajına Teşekkür Etti.