Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.07.14, 16:17   #56
Tanıdık
Uzman Üye

Tanıdık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 71
Ettiği Teşekkür: 4465
Aldığı Teşekkür: 7540
Rep Derecesi : Tanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Ekmeleddin İhsanoğlu Kimdir? (Cumhurbaşkanı Adayı)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasat Mesajı göster
Selahattin Demirtaş çok iyi bir hatip lafı gediğine koyuyor.Çok isterdim pkk lı olmasaydı.Sağcı olsun solcu olsun dindar olsun ateist olsun hiç farketmez desteklerdim ama iş PKK lı olunca orda bitiyor işte.

Bu arada sana attığım lafta görüşünü öğrenmek içindi

.

Direk sorsaydınız emin olun söylerdim ve de söylerim...
Biz jenerasyon olarak 12 Eylülleri görüp geçiren nesildeniz... Gençlik yıllarımızda çok kavgalara tutuştuk... Bu olup bitenler bizi tecrübe sahibi yaptı... Olayları daha iyi analiz edebiliyoruz... Siyasetten sıtkım sıyrıldı.. Siyaset bölendir.... Ve ben bölenleri sevmiyorum..

Tanıdık
Tanıdık isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Tanıdık'in Mesajına Teşekkür Etti.