Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.07.14, 16:53   #60
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131194
Aldığı Teşekkür: 42589
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Ekmeleddin İhsanoğlu Kimdir? (Cumhurbaşkanı Adayı)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
.

Direk sorsaydınız emin olun söylerdim ve de söylerim...
Biz jenerasyon olarak 12 Eylülleri görüp geçiren nesildeniz... Gençlik yıllarımızda çok kavgalara tutuştuk... Bu olup bitenler bizi tecrübe sahibi yaptı... Olayları daha iyi analiz edebiliyoruz... Siyasetten sıtkım sıyrıldı.. Siyaset bölendir.... Ve ben bölenleri sevmiyorum..

Kac yaslarindaydin O Zamanlar?.
Sahsen hatirlarsan, Ankarada bile, Bir Mahalleden öbür Mahalleye gecilemiyordu evvelsine!.

12 Eylül derken, bir evvelsini hatirlamak isteyen tabiki yok.
Sadece Haberlerde, Günde 60 Ölüden bahsediliyordu!.

Darbe deniliyor, ondan sonra olan akini gördük, Buralara kadar uzadi.
12 Eylülden evvel, Ankaraya gidip, bir Mahalleden öbür Mahalleye gecilemiyordu, bunun nedenleri neydi O zaman?.

Daha evvelsi Güllistan olmus olsaydi, 12 Eylül olaylarina neden kalirmiydi?.

Sunu burada söylemek istiyorum.
Bulundugum Ortamda, kendim Trakyali olarak, Agridan gelen Tanidiklarimda var, Hakkariden gelen Tanidiklarimda.

Kapinin önünde ilk önce Süpürülmesi lazim oldugunu düsünüyorum.
Ondan evvel Ölümler, 40´tan asagiya inmiyordu, bu gercekler hemen unutuldu.
Kendinde bahsettin, Okul caginda Faaliyetlerde bulundugunu, neden gerek duydun O Zaman O Faaliyetlere, Konusupta cözülemezmiydi?.

34 Sene sonra, simdi aklimizi yanimiza alip, Konusabiliriz, Belkide?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti