Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.07.14, 02:17   #2
Efruz
Dost Nâzım

Efruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 75
Ettiği Teşekkür: 31839
Aldığı Teşekkür: 10767
Rep Derecesi : Efruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyor
Ruh Halim: Melek Gibi
Standart Cevap: Filistin'de Neler Oluyor?

Öncelikle İsrail tarihini düşünmek gerek. Bu insanlar tarih boyunca dışlandı. Engizisyon mahkemelerinde katledildiler, Avrupa'nın orta yerinde köle oldular, Rusya'da Yahudi oldukları için okullara alınmadılar, Alman biri çıktı bu insanları dünyadan silmeye çalıştı. Onlar ise geldi tam Arapların ortasına düşüverdi. İşgalci bir davranış içindeler bunu kabul ediyorum ama orada o kadar düşmanla çevriliyken bir şekilde kendilerini de korumaları gerek. Çünkü teknolojileri ne kadar gelişmiş olursa olsun nüfus olarak yetersiz kalırlar o kadar insana.

Hem durum tersine dönse, Araplar İsraillileri öldürse bu kadar yaygara çıkacak mı çok merak ediyorum. Çünkü herkes biliyor ki bu iki ayrı toplum birbirlerini gözünü kırpmadan öldürür.

Bu mesajımdan sonra sakın ola ki ölümlere üzülmediğim, desteklediğim anlamı çıkmasın. Farklı bir açıdan değerlendirdim sadece.

Bırak olmasın mezar taşımız,
bir okul bahçesine gömsünler bizi
çocuklar koşsun üzerimizde.

Efruz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Efruz'in Mesajına Teşekkür Etti.