Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.07.14, 04:03   #4
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131031
Aldığı Teşekkür: 42517
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Filistin'de Neler Oluyor?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Efruz Mesajı göster
Öncelikle İsrail tarihini düşünmek gerek. Bu insanlar tarih boyunca dışlandı. Engizisyon mahkemelerinde katledildiler, Avrupa'nın orta yerinde köle oldular, Rusya'da Yahudi oldukları için okullara alınmadılar, Alman biri çıktı bu insanları dünyadan silmeye çalıştı. Onlar ise geldi tam Arapların ortasına düşüverdi. İşgalci bir davranış içindeler bunu kabul ediyorum ama orada o kadar düşmanla çevriliyken bir şekilde kendilerini de korumaları gerek. Çünkü teknolojileri ne kadar gelişmiş olursa olsun nüfus olarak yetersiz kalırlar o kadar insana.

Hem durum tersine dönse, Araplar İsraillileri öldürse bu kadar yaygara çıkacak mı çok merak ediyorum. Çünkü herkes biliyor ki bu iki ayrı toplum birbirlerini gözünü kırpmadan öldürür.

Bu mesajımdan sonra sakın ola ki ölümlere üzülmediğim, desteklediğim anlamı çıkmasın. Farklı bir açıdan değerlendirdim sadece.
Düsündüm
Firavunlar zamanina kadar geri gittim.

Engizisyon Bunun üzerine gülecektim ama, gercekler daha aci!.
Onlari baslatan zaten bunlardi.

Ispanya kiraliyetinden Güney Amerika Isgalindeki Planlari ingiltereye satan bunlardi.

ispanya Kiraliyeti bunlara defol dedigindede, Osmanli Imparatorlugu bunlari Filistine sokup, Ölüm Fermanini Imzaladi!.

Bunlari tanimak icin, Tevrati tanimak lazim, Yüzünden ney olduklari anlasilmaz!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.