Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.07.14, 12:58   #1
Redwine
İzindeyiz ATAM

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 3668
Ettiği Teşekkür: 72248
Aldığı Teşekkür: 66396
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Brezilya - Almanya Maçı ve Tayyip - Ekmelleddin Yarışı! | Tokmak

O müthiş maç herhalde, insanlık var oldukça belleklerden silinmeyecek…

Kimin aklına gelirdi bu sonuç?
Defalarca Dünya Şampiyonu olan Brezilya’nın, Almanya karşısında perişan olacağını, en çılgın tahminciler bile düşünemezdi…
Dünya Kupası’nda Almanya’ya 7-1 yenilen Brezilya’da şok sürüyor, ülke basını “Tarihimizin en büyük utancı” diyor, Teknik Direktör
Scolari’nin cehenneme gitmesini istiyor.
Bodrum çevresinde dolaşırken, bir kahvehanede ak sakallı muhterem bir ihtiyar:
“Bakın evlatlarım” dedi “Ben 90’ıma yaklaştım ama hayat hakkında şu ayağımın dibinde yatan köpeğimden fazla bir şey bilmiyorum. Bu hayat büyük sürprizlerle doludur. Bizim Cumhurbaşkanı seçimi de Brezilya-Almanya maçı gibi olabilir!”
Etraftakiler “Sen ne anlatmak istiyorsun hacı emmi” dediler. O güldü:
“Şunu anlatmak istiyorum: Bizim seçimde, Tayyip Bey Brezilya gibi, Ekmeleddin Bey de
Almanya gibi olabilir!”
“Yani?”
“Yanisi şu: Tayyip Bey maçın favorisidir ama büyük bir sürpriz olması da mümkündür! Ben öyle hissediyorum!”
Kahvedekiler: “Allah mı söyletiyor seni hacı emmi? Ağzın dert görmesin!” dediler.
Hacı emmi tebessüm ederek; “Fakat şartım şu” dedi ve ekledi:
“Sandığa gitmeyeceğim diyenler de mutlaka gidip oy vermeli, Cumhuriyetçi geçinenler de Ekmeleddin Bey’e saldırmaktan ve Tayyip Bey’in değirmenine su taşımaktan vazgeçmelidir!”

Sözcü