Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.07.14, 18:20   #9
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32394
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Yıldız Tilbe "Allah Hitlerden Razı Olsun"

Bu ülkenin sanatçılarda IQ seviyesi anca bu kadar zaten..

Daha çok değil Pink Floyd grubundan Roger Waters bile çok reklam yapmadan filistinlilere bir okul projesinde katkıda bulunmaya söz vermişti. Hatta boykot çağrıları bile yapmıştı.

Birde Türk-İsrail dostluğunu ve ortadoğu barışını her şarkılarında betimleyen Orphaned Land diye bir gururumuz varki sormayın gitsin.. (Gururumuz diyorum çünkü ikinci vatanları olarak gördükleri Türkiye'deki insanlarla nasıl kardeş can olduklarını gördüm^^)

Bunlarda anca yahudiler pis öcü yaşasın araplar müslümanlık çok güzel allahu akbar wohooo demeye devam etsinler.. Hükümetede yaranmak içinmi yapıyorlar anlamadım ki..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.