Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.07.14, 19:07   #11
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Yıldız Tilbe "Allah Hitlerden Razı Olsun"

Yok yani @MooN ben de bunu anlamıyorum valla anlayamıyorum arkadaş.

Her katliamda böyle yahudilere ölüm tükürüklerini saçıyorlar. İsrail'in içine gitsinler bakalım kaç yahudi insan bu olan zulümlere karşı bilmiyorlar kardeşim.. Antisiyonist gruplar var protesto eden

Siyonistliği yahudilikle karıştırıyorlar. Hep derim diyorum. Bu lanet politika siyaset devlet her ne menem şeyse olmasa bu insanlar barış içinde yaşarlar.

Araplarda nasıl şeriat isteyen kan dökücüler varsa yahudilerdede siyonist olanlar var. Bir insan ******** olmaya görsün dini dili milleti önemli olmuyor bence..

Yoksa bende üzülüyorum bu kanın dökülmesine.

Bu videoyu bilenler bilir..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.