Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.07.14, 05:32   #11
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131136
Aldığı Teşekkür: 42554
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Filistin'de Neler Oluyor?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Sami Mesajı göster
Ya ben bu konuda zayıfım biraz tamam.

Yalnız şu konuyu ciddi merak ediyorum.

Bu Gazze olayı yıllardır var, söyle sıkıntıdalar, tamam.

Wikipedia' dan baktım , hepi topu bütün bu ah vah, yanınızdayız, vay gitti, gitmedi, vay laf etti, etmedi denilen ,

Bütün Gazze' nin bütün nüfusu 1 milyon. Yazı ile bir milyon kişiymiş.

Yahu arkadaş. Şurada üç beş ayda Suriye' den gelen ve Türk vatandaşlığına kabul edilenlerin sayısı 1 milyon.

Çok mu zor ? Madem o kadar duyarlısınız.

Gelin kardeşim, ben sınırımı size de açtım, size de yardımda bulunacağım de, gelsin hepsi.

Altı üstü bir Yozgat, bir Çorum , nedir yani.

Samimiysen , gelin sizde, size de bakarız de. Büyük memleket burası.

Yıllardır aynı. Sokaktaki vatandaşa sorsan, israil nerede ? Gazze nerede ? diye yerini göstermesi bile mümkün değilken, aman pek önemsermiş gibi ouvvv vauvvv.

Aç madem ona da sınırını. Gelsin. Zaten her yer dilenci dolu. Bunlar gariban en azından.
Bu O kadar kolay bir olay degil.
Gaze Filistinin Kalbi.
Gazeyi satmak, Filistini satmaya bedel!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla