Konu: Özgürlük
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.07.14, 13:15   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Özgürlük

ÖZGÜRLÜK

“Esaret bağında Gül olmaktansa, Özgürlük dağında diken olmayı yeğlerim”

Bağımsızlık ve özgürlük benim karakterimdir diyor Cumhuriyetin kurucusu, ilkelerinin koyucusu ve sahibi, büyük önder Atatürk.

Hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşarım,
Kükremiş sel gibiyim bentleri çiğner aşarım
diyor şair.

Özgürlük ve bağımsızlık uğruna ve Cumhuriyet ve ilkeleri adına onları korumak ve kollamak adına yakın tarihimizde o kadar çok yurtsever yiğitler can verdi, o kadar çok bedel ödediler ki, isimlerini saymaya kalksak sayfalar yetmez.


Özgürlük savaşı kimlere karşı verilir?


Özgürlük ve demokrasi karşıtı olan, demokrasiyi araç olarak kullanıp, demokrasi ile beslenip palazlanan, dış mihrakların oyuncağı, işbirlikçisi, yıkım projelerinde eş başkan olanlara karşı verilir.


Kendilerine muhafazakâr demokrat kimliğini uygun görüp kendileri gibi olanları böyle ve bu sıfatla niteleyen, sıkıştıklarında demokrasi bir araçtır işine geldiği yerde biner gelmediğinde inersin diyen, ileri demokrasi söylemleri içinde en anti demokratik uygulamaların sahibi olan yürütme komisyonu ve ona başkanlık eden oyuncu zevata karşı verilir.

Yurtseverler nezdinde genelde bu oyuncuların adı işbirlikçidir!


Ülkemiz Türkiye son 12 yıldır işte bu işbirlikçi, dış mihrakların temsilcisi, yıkım projelerinin eş başkanı olanların tasallutu altındadır. Bunların elinde özgürlük, cumhuriyet, demokrasi, kanadı kırpılmış kuş'a dönmüştür. Cumhuriyet ve ilkeleri sütatüko, koruyucuları sütatükocular olarak anılmış, milli kahramanlar Atatürk ve İnönü 2 ayyaş olarak nitelenmiş, demokrasi, nimetleri, insan hakları hafifsenmiş, törpülenmeleri için ne gerekiyorsa yapılmış ve bunun adına ileri demokrasi denmiştir. Hukuk üstünlüğü bitmiş kanun hâkimiyeti “Akmasa” ellerinde tecelli etmeye başlamıştır. Bunlara oydaş olan % 41-42 yanılgı oyları ile hayat bulanlar bu oy deposunu kullanmaya, çarpık seçim sistemi ve % 10 ülke barajı avantajı ile parlamentoda çoğunluk sağlamış olan güya siyasi heyetler, ve bu heyetler nezdinde % 41-42 oy milli irade olmuş, % 41-42 dışında kalanlar ise taraf olmadıkları için ber taraf olmuş, onlarrrrr, onlarrr diye höykürülerek ötekileştirilmiş ve statükocular olarak anılmıştır.

12 yıldır Cumhuriyet ve ilkelerinden dönüştürme adına ne yapılabilmişse tüm itirazlara rağmen yapılmış, 2023 yılına kadar Cumhuriyet ve milli kahramanlarından, şehitlerinden ve ilkelerinden tek bir iz bırakmama adına dönüştürmeye hız verilmiştir. Bu çalışmalar; hukuk, idare, sosyal yapı, laiklik, Türkiye Cumhuriyeti devletinin temel ulvi ve milli değerleri, eğitim, sağlık, savunma, mal ve can emniyeti adına törpülenecek, dönüştürülecek ne varsa yapılmış yanılgı oylarının aymazlığı sürdüğünden oydaş olan bu % 41-42 ülkede olanların farkına varamamıştır. Ülkemiz adeta bir polis devletine dönmüştür.

Bu bozuk dokunun yüzünden sağlam dokular zarar görmüş, milli bünyeye bir virüs gibi girenlerin hasta ettiği lezyonlar rehabilite edilerek sihhate kavuşamamış ve % 41-42 olarak kalmaya devam etmişlerdir.
Şimdi bunların başbakanı 10 Ağustosta Türkiye Cumhuriyeti devletine Cumhurbaşkanı olacaktır.
Yurtsever olduğunu ifade edenler ne kadar yerinseniz yeridir % 41-42 ne kadar sevinseniz yeridir.

13.07.2014
Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.