Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.07.14, 14:37   #20
kardium
Üye

kardium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 21
Aldığı Teşekkür: 126
Rep Derecesi : kardium Karimasını arttırmak için doğru yerdekardium Karimasını arttırmak için doğru yerdekardium Karimasını arttırmak için doğru yerdekardium Karimasını arttırmak için doğru yerdekardium Karimasını arttırmak için doğru yerdekardium Karimasını arttırmak için doğru yerdekardium Karimasını arttırmak için doğru yerdekardium Karimasını arttırmak için doğru yerdekardium Karimasını arttırmak için doğru yerdekardium Karimasını arttırmak için doğru yerdekardium Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bölüm Başkanı Tehdit Ediyor!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Never Mesajı göster
Bu arada sanırım mezun ediliyorum.
Az önce sisteme giriş yaptım; notumu düşürmüş mü diye kontrol etmek için.
Mezuniyet tarihi yazmıyordu, o alan boştu hep fakat mezuniyet tarihini girmişler. Bu demek oluyor ki...

Ayrıca kırmızı çizgi içine aldığım yerlere dikkat ederseniz son dönem ortalamamın bayağı düştüğünü fark edeceksiniz.
4,00 üzerinden 3,50+ seyreden ortalamam 2,79'a kadar düşmüş.
Üç dönem birbirine yakın olan ortalama nasıl bir dönemde bu kadar düşebilir?
Çünkü eğer 3,50 ile bitirseydim "Üstün Başarı Belgesi" ile mezun olacaktım.
Yani şimdi tembelliğini başkalarına mâl ettiğimi düşüneceksiniz ama bir dönemde istesem de bu kadar düşüremem sanırım.

geçmiş olsun bitirebildiğinize sevindim. ortalama nasıl bu kadar düşmüş ki acaba ? . ağırlıklı not ortalaması üyksek bir dersmiydi bu tartıştığınız hocanızın dersi.