Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.07.14, 20:28   #23
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131108
Aldığı Teşekkür: 42534
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Bölüm Başkanı Tehdit Ediyor!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Sana böyle davranmasında ki sebeb ne ?

Mezun olana kadar huyuna gideceksin, zıtlık yapma. Zararlı sen çıkarsın yoksa elinden hiç bir şey gelmez hiç bir şeyde yapamazsın.. Uzattığın seneler yanına kar kalır. Tecrübeyle sabit.

Simdi sesli gülmeye basladim.

Senelerden 80/81 Okul Yildönümü.
Sinif Birinciliginle Terk ettigim okuldan Indüstri Meslek Lisesine yazilmistim.
Tek bir Ögretmen yüzünden Diplomam Tehlikeye girdigi icin, Sinirkrizinle Okulu Birakip, 83 Senesinde Mesleki egitime basladim.

Bununda sonuna dogru, cesitli nedenlerden Hastalanip takip etmesem bile, yeniden Not Ortalamasi 2,5 olarak Diplomami aldim.

Burada bilinmesi gereken
6-Zayif
5-Yetersiz
4-Yeterli
3-Orta
2-Iyi
1-Pek iyi

Neyse, Diplomami aldigimda, Meslegimle ilgili olmayan Giysileri giyip, Eski okulumu, Eski Ögretmenlerimi Ziyaret ettim.
Nede olsa, Iyi Itibar biraktigim, Iyi Itibar birakan Ögretmenlerde vardi icinde.

Su Hic anlasamadigim Ögretmene geldigimde, Sinifina katildim.
Yeni Ögrencilerle dolu, Yeni Unutlar Masanin ardindan gülüyordu.

Ögretmen Ibret olmasi icin Benim Üykümü anlattiktan sonra, Benim konusmam icin Müsade vermisti.

Iste bu Benim Sansimdi.

Daha O Tarihe kadar, Hangi Meslekte Diplomami aldigimi bilmeyen Ögretmenim, Diplomami Sinifin önünde sergiledigimde, Beceriksizligini ortaya koydugumda, Cenesi Ayakkabilarinin Önüne kadar düsmesi, Cektigim Izdrirapi, biraz olsada azaltti.

Giydigim Kiyafet, Boyaci Kiyafetiydi.

Belkide Bed-Dualarim cok fene gelmis, Oradan Iki sene sonra Feci sekilde Can verdigini duydum.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.