Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.07.14, 20:37   #25
Never
Tam Üye

Never - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 13
Ettiği Teşekkür: 517
Aldığı Teşekkür: 1654
Rep Derecesi : Never muhteşem bir gelişmedeNever muhteşem bir gelişmedeNever muhteşem bir gelişmedeNever muhteşem bir gelişmedeNever muhteşem bir gelişmedeNever muhteşem bir gelişmedeNever muhteşem bir gelişmedeNever muhteşem bir gelişmedeNever muhteşem bir gelişmedeNever muhteşem bir gelişmedeNever muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bölüm Başkanı Tehdit Ediyor!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Sana böyle davranmasında ki sebeb ne ?

Mezun olana kadar huyuna gideceksin, zıtlık yapma. Zararlı sen çıkarsın yoksa elinden hiç bir şey gelmez hiç bir şeyde yapamazsın.. Uzattığın seneler yanına kar kalır. Tecrübeyle sabit.
Bizim altı arkadaş olarak çok yararlı bir fikrimiz vardı görme engelliler için. Bölüm başkanı da fikre bayılmıştı. Görme engelliler derneği ile görüşmeler yaptık, bayağı iyi ilerliyordu her şey. Fakat bu ******** kadın, bize projenin bölüme ait olduğunu ve biz mezun olduktan sonra belki gönüllü olarak projenin bir bölümünde yer alabileceğimizi söyleyince kan beynimize sıçradı. Durumu abime anlatınca; "Projeyi notere onaylatın" dedi ve ben arkadaşlara bu fikri söyledim. Onlarda başta "hık mık!" yaptılar fakat sonra kabul ettiler. Hocadan gizli bu işi yaptık fakat sonra gruptaki ******** biri ve ya birileri noter olayını gizlice hocaya anlatıp fikrin benden çıktığını söylemiş. Hoca da sınıfta; "Ben sizin projenizi mi çalacaktım sanki!" diye üstüme yürüdü ve mezun olana kadar benden hep nefret etti. Ama artık mezunum!

Projenin son durumunu sorarsanız da, hoca noter olayından sonra projeden ayrıldı ve maalesef güzelim proje yattı.
Never isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Never'in Mesajına Teşekkür Etti.