Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.07.14, 22:25   #27
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: Bölüm Başkanı Tehdit Ediyor!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Nedense, bu sözün altinda, Türkiyenin neden ilerlemedigini sezer gibi oldum.

Ayilarla yarisacigima, Yeni Projeyle ugrasip, bunun ilerlemesini saglamaya calisirim.

Belki Farkina varmissindir, Evcil olan ayilarinda Burnuna Halka takip oynatiyorlar.
O durumda onlarin yaninda olmayi istemem.

Hayatinin cok zor gectigini hep anlatiyorsun´da, birazda ileriye görüslü istikamete bakmaya calissan?.

Böyle giderse, yeni konu acip, Beterin Beteri altinda yaris yapicagiz.

Dibine Not:Tebrikler @Never, birde su Projeni, yeni konu acipta tanitabilirmisin?.
Bak bunda çok haklısın, ama ben o ayılarla ömrüm boyunca yarışmak zorunda kaldım halende yarışmak zorundayım yaşabilmek için. Seninle ben aynı şartlar altında büyümedik. Bununda temel nedeni başımda bana destek olacak bir büyüğümün olmadığından eğer bir desteğin olmazsa o ayılara istemeyerek de olsa dayı demen zorunda kalıyorsun baba..

Daha çocuk denilecek yaşta evlendim eşimi kaçırarak onunda nedeni başımda bir büyük olmadığından, eşimin ailesi dayıcıkların aradan yıllar geçmesine rağmen bana zülmü bitmedi bitecek gibi de değil. Dayı demesem mutluluğumu alacaklar elimden, hayatım bitecekti..

Bir çok işe girdim çalıştım mücadele ettim oralarda rastladığım ayılara dayı demeseydim aç kalacaktım, okul harçlarımı, kayıtlarımın parasını ödemeyecektim. Belkide başımı sokacak bir ev bulamayacaktım..

vs vs.. işte bunlar gibi bir çok neden var..

Hayatta yalnız olunca mecbur ayılara dayı demen icab ediyor..

Allah kimseyi Ayılara dayı demek zorunda bırakmasın..
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Slower'in Mesajına Teşekkür Etti.