Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.07.14, 23:22   #10
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161533
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçim Anketi

@Ekin bazı konuları bilmediğin çok açık.

Valla normal şartlarda benden daha çok yaşayacak olan sensin. Benim tuzum kuru sayılır, istediğim herşeye sahibim. Geçim derdim yok, yarın ne olacak derdim hiç yok.

Ben kendimden çok ülke insanlarını düşünüyorum..

İsterse gidip çöpe atsınlar, bana ne de diyebilirim. Hiç bir siyasi parti ile dirsek temasım yok, kapılarından girmişliğim bile yok. Hiçbir siyasi partiden ne tanıdığım, ne de bir çıkar ilişkim var.

CHP li Adnan Keskin'de bugün açıklama yaptı, tüm gücüyle Ekmeleddin İhsanoğlu için çalışacağını bildirdi.

* * *

+ Eski Yargıtay Başkanı Vural Savaş'dan,

+ Gazeteci Emin Çölaşan ve Anayasa Mahkemesi
Eski üyesi sevgili eşinden,

+ duayan Muazzez İlmiye Çığ'dan ve daha nice nice, daha koyu Atatürkçü var ise gelsin buraya..

Sen ne yaptın, ne riskleri aldın diye sorarlar.. Ben sorarım..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.