Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.07.14, 00:24   #13
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161454
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçim Anketi

@Ekin alacağım elime sopayı bak he. Yahu tut ucundan, ne değişti deyip durma..

Bak anlattım bir önceki mesajımda. Senin benden daha çok önemsemen gerekir. Ha rte ye oy kullanmışsın, ha hiç kullanmamışsın, bir fark yok.

Ekmeleddin İhsanoğlu'nun her konuşmasını takip ettim. Gayet ılımlı, laiklikten yana, Cumhuriyeti savunan, insanların yaşam tarzına burnuna uzatılmasının çok yanlış olduğunu üzerine basa basa söyleyen, müreffeh, kalkınmış bir ülke için çalışacağı sözünü veren yumuşak uslüplu kibar bir profesör..

* * *

Herkesin gönlünden biri geçer elbet. Ama bu gönülden geçen kişinin ne kadar oy alabileceği de önemli.. O nedenle, bu şartlarda en iyinin de en iyisi Ekmeleddin İhsanoğlu.

CHP ile MHP yi ortak noktada buluşabildikleri için tebrik etmek gerek.. Destek veren, diğer irili ufaklı 3 parti de var.

rte nin hakkından başka türlü gelinmezdi.

* * *

Benim çok işim var, beni meşgul etmeyin..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.