Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.07.14, 01:05   #17
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131081
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçim Anketi

Eskilerin Hocalari bir baskaydi böyle!.

Eskileri özliyerek, bir zamanlar son 12 yilin kazananlarini destekledigim olmustu.
Halbuki Konsoloslugumuzda, Dini Ateseyle bile konusup tartismisligim olmustu.

Tabiki bu Bir Zamanlardi!.

Son 12 Sene icinde Dinimizde bile O kadar degisikler oldu´ki, yada bana öyle geliyor, Yüzlerine karsi Elhamdulillah Müslümanim ama Onlar Benden degildir diye Yüzlerine söylüyorum!.

Dinimi degistirmeye kalkanlara karezim var!.
Bu Simdiki Hükümet tarafindan cogu kez yapildi!.

En Basiti, Benim gidebilecegim Camide VIP olamaz!.
Tanrimizin Huzuruna cikmaya calisiyoruz!.

Bunlar kendilerini ney zannediyor´ki, Tanrinin yarattigi kulunu siniflara ayirmaya kalkiyorlar?.

Bunu Sosyal statüsüne göre yapabilirse, dini ney olabilir acaba?.

Burada anca Tevrati gösterebilirim, bunlarin Dinlerinin Yahudilestigini, Gönül rahatliginla yüzlerine vurabilirim!.

Türkiyede zaten Efe Sistemini tam olarak Hazm edememis bir nesil var.
Bunlar Millete karsida, bu Milletten Eleman cikmaz diye düsünceleri yayiyorlar!.

Yahu Bizim Din´imiz, ne zaman Bilimi Seytan Aleti diye adlandirmis?.

Devamli ileri görüslü olmayi, arastirmacin olmayi göstermisti, bir zamanlar Din´imiz!.

Din´imizi bunlar ellerine almislar, Camilerimize bile VIP Salonlari sokmaya calisiyorlar, kusura bakmayin ama, bunlar benim icin Gercek Kafirler!.

Tanrinin Huzurunda bile Milleti ayirmaya kalkan, kendini begenmisler!.

Bir zamanlar bunlarin icinde bulundugum icin,
Arastirmadan
Gercekleri görmeden
Sartsiz Güvendigim icin, bunlari takip edip, desteklemistim!.

Taaa´ki, Gözlerimi acmaya karar verdigim zamana kadar!.

Hersey yalan bu Gercek, Gercek daha aciydi!.

Dinimin bu Nevi degistirilmesine Müsade veremedigim icin, yollarimiz ayrildi!.

Bunlarin Düsüncesiyle, Cenneti bile Parsellesmisler, Bu Dünyada Parsellerini satip, Firevunlar gibi, Servetini Beraber götürebileceklerini zannediyorlar!.

Kefenlerine bile Sakli Cepler dikmekten, kendilerini alikoyamiyorlar!.
Benim Din´imde böyle oyunlara yer yok!.

Yeteri kadar Din´den bahsettim, simdide su Aci gerceklere gelelim.

Disardan görebildigime göre, Din´lerini bile Alet edinmis Zaatlar, Din´lerinle belirli bir yere geldiklerinde ikinci basamaga basip, Katledilmis Terörü yeniden Canlandirip, Milleti ayirmaya kalktilar!.

Cihan Savasindan sonra, bir birine kaynamis Milleti, yeniden bir birine düsürme amacli, hareket etmeye basladilar!.

Sonunda yeniden Kürt Asilli Türk Milletini, Kullanilmis Peskil gibi Terörislerin kucagina attilar!.

Bu sadece Türkiyedemi oldu?.

Yok!.
Hangi Ülkeyi gezmis olsalar, Her Ülkede ayni sekilde Teröstleri destekleyip, birlik Beraberligi degil, ayrimciligi desteklemeye calistilar!.

Ne Ic Politikasi, nede Dis Politikasi, bir düzene sahipti, daga dogrusu, Terör yönlüydü!.

Simdi Türkiyenin geldigi Nokta, yeniden Birlik Beraberligi destekleyebilecek sahislarin eksik olmasi.

Bu kriterleri Ekmeledinde görebildigimin kanisindayim.

Ekmeledin diye ilk olarak duydugumda, tabiki bende kararsizdim, Cünkü hic tanimiyordum.

Gercegi söylemek gerekirse, Isminle Cok az tanidigim, saydigim sahislar vardir.

Simdiye kadar HIC bir Parti üyeligim yoktur, yakinlik gösterdigim Parti vardir, ona birsey diyemezsiniz.

Simdiye kadar yaptiklarindan bende Memnun degilim ama, Beterinden beteri var!.

Neyse, yeniden galiba cok uzattim konuyu.

Karasizlara sadece bir sey söyliyebilirim, Oyunuzu kullanin!.
Bilinki, Vermediginiz oy, Sevmediginize sayilmaktadir.

Bu kadar konuyu uzattiktan sonra, hic olmazsa bir Reklamda yapayim!.

Twitter hesabimdan, Cumhurbaskanligi Adayligimi Ilan etmistim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.