Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.07.14, 04:45   #10
Mavilik
Üye

Mavilik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 6
Aldığı Teşekkür: 175
Rep Derecesi : Mavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Dokuz Eylül Üniversitesi

Tercih döneminin hâlâ devam ettiği şu günlerde soran arkadaşlara üzülerek "Dokuz Eylül'ü tercih etmeyin, bu üniversiteden bir cacık olmaz" diyorum.
Daha bir hafta önce hazırlıkta yaptığı olağanüstü sınavla ne olduğunu tekrar gösterdi. Dört bin sekiz yüz kişinin girdiği final sınavından 25 kişinin geçmesi nedir? Sınavdan bir gün sonra geçme notunun 80'e çekilmesi? Ya finalden sadece 1 hafta sonra bütünleme olması? Peki aradaki bir haftada zorunlu bütünleme kursu verilip kişi başına 125 lira alınması? Bu açıklıyor sanırım önceki soruları. Bu kadar paragöz üniversiteden bir şey bekleyemiyorum.
Kendi fakültem adına, derslikler öyle yetersiz ki 13.30'daki derse 10'da gelip yer bulamıyorum. Hocaların çoğu anlatma kabiliyetinden yoksun, biraz da sadist olduklarını düşünmüyor değilim sınavlarda. Üstelik çok sorumsuzca davranan hocalar var, bu yüzden şu iki yılda çok defa hakkımı yediler. Bulunduğu yer desek merkezden oldukça uzak. Yok yok, kesinlikle önermiyorum, üzgünüm.