Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.07.14, 14:52   #29
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131152
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçim Anketi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mavilik Mesajı göster
Ben de dediğin şekilde oy sandığım Ankara'da da olsa erinmem giderim. Kaldı ki son seçimde oy kullanmak için Ankara'dan geldim, gittim. Mesele bu değil. Mesele körü körüne birilerini desteklememek, biraz altını eşeleyince de hiçbir adayın o makamı hak etmediğini üzülerek görmek. Ekmeleddin İhsanoğlu'nda tereddüt ettiren de şu söyledikleri:
-Suriyelilere hiç kapımızı açmamalıydık./İslamın yardımseverliği?
-Geziyi ilk 3 gün ben de destekliyordum./Desteklemedi?
-Lgbt hakları evrensel haklar değildir./Dünyada böylesi zulüm gören ve haksızlığa uğrayan ortak bir kitle daha var mı?

Bir de kendisi akademisyen, islam işbirliği teşkilatı genel sekreterliği yapmış, buna rağmen servet sahibi. Mal varlığı hiç de azımsanacak boyutta değil. Körü körüne peşinden gitmek yerine sırf bu yüzden bile bir durup düşünmek gerek.

Evet Erdoğan seçilemezse -ki trafolara kedi falan giriyor zor bir ihtimal- şaşırırız ama İhsanoğlu seçildiğinde de çok bir şey değişmeyecek. Bu insanlar zihniyet olarak ortak bir noktada birleşen kişiler. Ufak tefek anlaşmazlıkları olmuyor değil ama seçilirse gül gibi geçinip giderler. Paranın açamadığı kapı var mı?

Son olarak "hiçbiri benim adayım olamaz" deyip oy kullanmamak yerine "hangisi olsa daha az üzülürüm" düşüncesiyle oy kullanacağımı da belirteyim. Keşke böyle durumlarda kalmasaydık.
Burada ayni Fikirde degilim.

Icinde olan iki fark var.

Birisi Din´ini ve anlamini biliyor, Din´le Politigin ayrilmasinin önemini anlamis birisi.

Öbürü ise, Din´inin anlamini anlamamis, Kistirtici birisi.
En basiti Camilere sokulmaya calisilan VIP Salonlari!.

Söyle bir düsün.
Allahin Huzurunda bile ayni oldugumuz zamanda, Din´imizi bile Degistirmeye kalkan bir sahis, Din´ini nasil sömürmeye kalkiyor!.

Öbürkü tarafi Abdullah Gül!.
Bir zamanlar Sunu bende desteklemistim, Finans sektöründen geldigi icin ileri görüslü oldugunun kanisindaydim.

Ney oldu?.

Sandalyesini kullanip, her Torba yasasini aninda imzaladi!.

Torba yasasinin icine bakan varmiydi?.

Sanirsam Cok az kisi bakti!.

Abdullah Gül twitter hesabindan birde acik olarak Bildiride bulundu BEN VETO GÖREVLISIMIYIM diye.

Yahu bu Kimin Cumhurbaskani?.

Son secimlerden beri Agzini kapatipta sadece konusmalar oluyordu.
Kimse AKP´nin Sandalye kaybettigini algilamiyor anlasilan!.

Simdide Cumhurbaskanliginin Hortumu kesilme zamani geldi!.

Bir Cumhurbaskani Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaskaniysa, Tabiki Veto edebilir, gerekirse, Torba yasalari Kaminde yakabilir!.

Ben O Koltuga oturmus olsaydim, AKP´nin Torba yasalarini Kamin icinde yakip Videosunu Onlara güsterirdim!.

Halbuki Abdullah Gül, bir sefersinde acik olarakta söylemisti, Iste, yasa yeterli degil, Degisikler yapilmasi lazim diye.

Ney oldu?.
Imzasini yeniden degistirilmeden altina atti!.

Yasa degistirildimi?.

YOK!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.