Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.07.14, 14:56   #11
Cansuyu
« Gün Batımı »

Cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1857
Ettiği Teşekkür: 20107
Aldığı Teşekkür: 34522
Rep Derecesi : Cansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: Dokuz Eylül Üniversitesi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mavilik Mesajı göster
Tercih döneminin hâlâ devam ettiği şu günlerde soran arkadaşlara üzülerek "Dokuz Eylül'ü tercih etmeyin, bu üniversiteden bir cacık olmaz" diyorum.
Daha bir hafta önce hazırlıkta yaptığı olağanüstü sınavla ne olduğunu tekrar gösterdi. Dört bin sekiz yüz kişinin girdiği final sınavından 25 kişinin geçmesi nedir? Sınavdan bir gün sonra geçme notunun 80'e çekilmesi? Ya finalden sadece 1 hafta sonra bütünleme olması? Peki aradaki bir haftada zorunlu bütünleme kursu verilip kişi başına 125 lira alınması? Bu açıklıyor sanırım önceki soruları. Bu kadar paragöz üniversiteden bir şey bekleyemiyorum.
Kendi fakültem adına, derslikler öyle yetersiz ki 13.30'daki derse 10'da gelip yer bulamıyorum. Hocaların çoğu anlatma kabiliyetinden yoksun, biraz da sadist olduklarını düşünmüyor değilim sınavlarda. Üstelik çok sorumsuzca davranan hocalar var, bu yüzden şu iki yılda çok defa hakkımı yediler. Bulunduğu yer desek merkezden oldukça uzak. Yok yok, kesinlikle önermiyorum, üzgünüm.

Bu sadece Dokuz Eylül Üniversitesinde geçerli olan bir durum değil.. Para tuzağı bütün üniversiteler için var. Sadece bu yüzden bu üniversite kötü denilemez..

Cansuyu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Cansuyu'in Mesajına Teşekkür Etti.