Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.07.14, 15:14   #12
Mavilik
Üye

Mavilik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 6
Aldığı Teşekkür: 175
Rep Derecesi : Mavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Dokuz Eylül Üniversitesi

Sadece bu değil dediğim gibi ama en son olayı o oldu. Bu bir skandal, böylesi bir adaletsizlik hangi üniversitede duyuldu daha önce? Elbette hepsi para çıkarı peşinde ama bunu böylesi büyüten bir örnek daha bilmiyorum. Üstelik geçme notu diğer üniversitelerde 50-60-65. 80'e de tamam ama benim kızdığım bunun sınavdan bir gün sonra değiştirilmesi. Öğrenciler dekanlığa yürümek istediler izin verilmedi, rektör basın mensuplarını içeri almayın diye bildirge yayınlıyor, dekan "bunların hiçbiri öğrenci değil" diyor, hepsinin tek tek öğrenci kartının olduğu ortaya çıkıyor. Ben de istemezdim böyle konuşmayı, ilk tercihimdi benim ama iki yılda adaletin öğretildiğinden bahsedilen kurumun içinde çok fazla adaletsizlik gördüm, sesini çıkarmayanları gördüm, öğrenciyi umursamayan anlayışı gördüm.
Ben bir öğrenci olarak rektörle görüşemiyorum, rektör yardımcılarıyla görüşemiyorum, dekan hoca derse gelip kendi öğrencilerine üstelik daha birinci sınıflara "sizin hayvandan farkınız yok" diye atıp tutabiliyor, 220 kişilik sınıfta tek bir kişinin bile geçemediği sınavlar yapılıyor, bunlara rağmen nasıl Dokuz Eylül iyi diyebilirim? Bu konuda çok doluyum maalesef, işler hiç doğru işlemiyor, kim sorarsa da diyeceğim budur.