Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.07.14, 15:29   #30
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177622
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçim Anketi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mavilik Mesajı göster
-Suriyelilere hiç kapımızı açmamalıydık./İslamın yardımseverliği?

-Geziyi ilk 3 gün ben de destekliyordum./ Desteklemedi?

-Lgbt hakları evrensel haklar değildir./Dünyada böylesi zulüm gören ve haksızlığa uğrayan ortak bir kitle daha var mı?

Bir de kendisi akademisyen, islam işbirliği teşkilatı genel sekreterliği yapmış, buna rağmen servet sahibi. Mal varlığı hiç de azımsanacak boyutta değil. Körü körüne peşinden gitmek yerine sırf bu yüzden bile bir durup düşünmek gerek.
Bu yazdıklarını yandaş medyadan okuyarak mı öğrendin? Yandaş medyada bunlar yazıyor çünkü. Tabi her zamanki gibi çarpıtarak, yalan yanlış.

* * *
Takip edememişsin anlaşılan.. Gezi'yi desteklediğini, hatta çok sevdiği bir öğrencisinin de bu eylemlerin içinde yer aldığını Uğur Dündar'ın yönettiği porgramda açıkladıydı.. Gezide hayatını kaybedenleri yad etti, ailelerine baş sağlığı diledi.. Vs vs..

E.İhsanoğlu'nun katıldığı her toplantıyı, her konuşmasını dinledim. Hiç birini kaçırmadım.. (Daha biraz önce canlı yayında yine konuştu, 3 dilde soruları yanıtladı)

* * *

Şilmdiii eğri oturup doğru konuşalım. Bizler burada klavye başında ahkam kesiyoruz. Hayatımızda, Cumhuriyeti korumak ve kollamak için ne gibi riskler aldık? Hiçbir şey..

Bu uğurda 5 yıl - 6 yıl cezavinde yatanlar var. Kafasını kessen Atatürkçüyüm diye bağıran şahsiyetler bunlar.

O kişiler bile bu seçimi yerinde bulurken, bizim itirazlarımız, beğenmemezliklerimiz şımarıklıktan öte gitmez...

* * *

Emine Ülker Tarhan'ı gösterilseydi? Alacağı oyu söyleyim.. Yüzde 15

Yılmaz Büyükerşen mi gösterilseydi? Alacağı oyu söyleyim Yüzde 20

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.