Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.07.14, 22:34   #35
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161588
Aldığı Teşekkür: 177625
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçim Anketi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mavilik Mesajı göster
İnsanlıkarayan, dediklerinde haklı olabilirsin.
ReaL, ben gazete ayrımı yapmam, benim için uzun bir süredir her gazeteyi her sabah okurum, hatta Resmi Gazete'yi de okurum. Çok sevdiğimden değil, sınavlarda güncel olaylardan sorumlu olduğumuz için. Üstelik tarafsız olabilmek bunu gerektirir. Bana kattıkları oldu, zamanımdan çaldığı oldu. Ben kattıklarıyla konuşmayı deniyorum. Ve o yazdıklarım aday olmadan önceydi, yani olduktan sonra tabii ki öyle şeyler söylemedi, bu yüzden rastlamamış olman çok doğal.
Diğer dediklerine de karşı çıkmıyorum, o konuda bir şey demedim zaten :>

Star'ı oku..

Sonra tersine çevir.

* * *

Gözümle gördüğüm, kulağımla işittiğim olan bitenin tersi burada yazıyor. ne demek her gazeteyi okurum? Bir kere bu gibi kağıt parçaları artık gazete değil, orada çalışanlar da gazeteci değil..

Bunu ne zaman görüp anlayacak insanlar? İllaki başından geçen bir olayı orada ters yazıldığında mı?

* * *

Konu dağılmasın.

Medya olayına nasıl gelindiği yukarıdaki mesajımda belli.. Gezi olayı ile ilgili desteği yok demiştin.. Desteği olmadığına dair sadece yandaş / candaş gazetelerde yazıyor..

Benim canlı yayında izlediğimin tam tersini yazmışlar.. Cümleleri bölmüşlür, çıkartmışlar, bölmüşler...

* * *

@Ekin cemaat da oy vereceğini belirtmişsin. ELbette verecek, zira rte ile kanlı bıçaklılar. Bana verecek halleri yok ya..

akp de polislere yönelik cadı avı var.. Zaten bunu kendileri de meydanlarda açık açık dile getirdilerdi..

* * *

@Slower senden başka bir davranış beklenmezdi ki zaten..

Allah akıl fikir versin diyeyim.. Onca yalan, dolan, talana rağmen fikirler değişmiyorsa, beter olun..

İnsanı seven, deveye diken yaraşırmış..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.