Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.07.14, 23:28   #39
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161562
Aldığı Teşekkür: 177624
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçim Anketi

@Ekin, sen bunlarla vakit kaybetme. Ben senin yerine enine, boyuna inceliyor, didikliyorum. İçin rahat olsun.

On numara, beş yıldız aday. Bundan iyisi, Şam'da kayısı..

Bende 18 saat tv açık olur. Herşeyi izliyorum, didik didik ediyorum. Kötü olarak lanse eden sadece kendiğini beğenmişler ve başka verilen tepki nedeniyle, sözlerini geri alamayanlar..

Aklı selim insanlar bir bir, E.İhsanoğlu'nu tanıdıkça, öğrendikçe, gerçeği görüp, Ekmeleddin İhsanoğlu lehine döndüler. Baştan ben de tepki verdiydim. Gayet normal.

Bizler diğer partiye gönül verenler gibi biad kültürü nedir bilmeyiz. İtirazlarımızı ederiz. Sonra yapılması gerekeni de yaparız.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.