Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.07.14, 01:03   #45
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131084
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçim Anketi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mavilik Mesajı göster
İnsanlıkarayan, dediklerinde haklı olabilirsin.
ReaL, ben gazete ayrımı yapmam, benim için uzun bir süredir her gazeteyi her sabah okurum, hatta Resmi Gazete'yi de okurum. Çok sevdiğimden değil, sınavlarda güncel olaylardan sorumlu olduğumuz için. Üstelik tarafsız olabilmek bunu gerektirir. Bana kattıkları oldu, zamanımdan çaldığı oldu. Ben kattıklarıyla konuşmayı deniyorum. Ve o yazdıklarım aday olmadan önceydi, yani olduktan sonra tabii ki öyle şeyler söylemedi, bu yüzden rastlamamış olman çok doğal.
Diğer dediklerine de karşı çıkmıyorum, o konuda bir şey demedim zaten :>

Alıntı:
İnsanlıkarayan, dediklerinde haklı olabilirsin.
Tessekkürler.

Alıntı:
ben gazete ayrımı yapmam, benim için uzun bir süredir her gazeteyi her sabah okurum, hatta Resmi Gazete'yi de okurum.
2012 Senesinde, bir Problem görmüs, bunu Vatandaslarima nasil iletebilirim diye care ariyordum.

Simdi Sansin var´ki, "O Zamandan bu Zamana" Türkcemi bayagi ilerlettim.

2012 Senesinde Türkce Sayfalara katilmaya karar verdigimde, buradan haric, baska Gazetedede yorumlar yapiyordum.
Baska Gazete derken, bu Yandas Gazete oldugu icin, bu Forumda görülmek istenmiyordu, ona ragmen, Kendi yazdiklarimi zaman zaman burada paylasiyordum, konuyu´da kendi sözlerimle Kisa olarak anlatiyordum.

Yandas olsa bile, her yorumumun, Link´ini Favorilerimde yeniden sakliyordum.

Zamanla Sayfalarinda degisikler yaptilar, hem kendi yazdiklarim, hemde Link´leri Komple kayboldu.

Halen Link´leri kaybolmus olsada, Favorilerimden silmis degilim.

Bunlarin bir zamanlar destekcilerinin icinde yer bile aliyordum, Frankfurtta, bi Zentrallerini yaparken bile, Teknik Destek vermistim.

Keske Teknik Destek vermemis, icine Hic girmemis olsaydim´ki, bu Gercekleri görmemis olurdum.

Cocuklari, Ailelerini nasil kandirdiklarini.

Agustos´da 40 Senemi Gurbet ellerde dolduracagim.
Burada her seyi gördük.

Bunlar ama, Tasi tasirdi!.

@Slower fazla birsey demiyecegim, sanirsam Mesaj gitti.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.