Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.07.14, 01:23   #49
Mavilik
Üye

Mavilik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 6
Aldığı Teşekkür: 175
Rep Derecesi : Mavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerdeMavilik Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçim Anketi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Tessekkürler.

2012 Senesinde, bir Problem görmüs, bunu Vatandaslarima nasil iletebilirim diye care ariyordum.

Simdi Sansin var´ki, "O Zamandan bu Zamana" Türkcemi bayagi ilerlettim.

2012 Senesinde Türkce Sayfalara katilmaya karar verdigimde, buradan haric, baska Gazetedede yorumlar yapiyordum.
Baska Gazete derken, bu Yandas Gazete oldugu icin, bu Forumda görülmek istenmiyordu, ona ragmen, Kendi yazdiklarimi zaman zaman burada paylasiyordum, konuyu´da kendi sözlerimle Kisa olarak anlatiyordum.

Yandas olsa bile, her yorumumun, Link´ini Favorilerimde yeniden sakliyordum.

Zamanla Sayfalarinda degisikler yaptilar, hem kendi yazdiklarim, hemde Link´leri Komple kayboldu.

Halen Link´leri kaybolmus olsada, Favorilerimden silmis degilim.

Bunlarin bir zamanlar destekcilerinin icinde yer bile aliyordum, Frankfurtta, bi Zentrallerini yaparken bile, Teknik Destek vermistim.

Keske Teknik Destek vermemis, icine Hic girmemis olsaydim´ki, bu Gercekleri görmemis olurdum.

Cocuklari, Ailelerini nasil kandirdiklarini.

Agustos´da 40 Senemi Gurbet ellerde dolduracagim.
Burada her seyi gördük.

Bunlar ama, Tasi tasirdi!.

@Slower fazla birsey demiyecegim, sanirsam Mesaj gitti.
Ben birilerini destekleyen herhangi bir şey yazdığımı sanmıyorum zaten :")
Her gazeteyi okuyup farklıca kanallardan haber dinlemek benim zaten doğru olmayanlardan haberdar olmamı sağlıyor. Hatta bu yanlıca haberde değişiklik yapmak, kabul etmek gerek ki iki tarafta da var. Gerçekten her sesi dinlemeye çalışınca bunu görmek çok zor değil. Ben objektif yaklaşıyorum 8)