Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.07.14, 00:30   #20
Brayda
Üye

Brayda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 10
Aldığı Teşekkür: 68
Rep Derecesi : Brayda Karimasını arttırmak için doğru yerdeBrayda Karimasını arttırmak için doğru yerdeBrayda Karimasını arttırmak için doğru yerdeBrayda Karimasını arttırmak için doğru yerdeBrayda Karimasını arttırmak için doğru yerdeBrayda Karimasını arttırmak için doğru yerdeBrayda Karimasını arttırmak için doğru yerdeBrayda Karimasını arttırmak için doğru yerdeBrayda Karimasını arttırmak için doğru yerdeBrayda Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Selam (Brayda)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster

Yok sadece Sansiniz vardi, nede olsa Cuma Aksami, ve Ramazan günleriydi.

Belki önüme gelen Aksam yemegininde bir Rolü olabilir.

Eee, Kendinizden´de biraz anlatinda, Güzelcene tanisalim.
Öncelikle sizin gibi şu farklı yazılardan alıntılar yapmayı beceremediğim için yeni bir mesaj açtım bir önceki mesaşıma ilaveten. sanırım onuda bir ara öğrenirim.
Bide şu @ yazarak üyenin ismini yazıp üyeye seslenme die birşey yapılıyo, bir kişi seslendi yazıyo ama onuda nasıl yapıcağımı öğrenmem gerek.

Kendime gelince yaşımı saklıyorum ( sakladığımı sanıyorum gözüküyosa bilemem 30 un üstü diyelim. Orta yaş bunalımı zannetmeyin ama kendimi daha genç hissediyorum.
Aranıza İstanbuldan katılıyorum fakat esas memleketim trakyadır ( Tekirdağ ama Trakyanın tamamı bence aynı ve bir bütün )

Meslek olarak okuduğum okul Veteriner Hekimliktir. Çat pat bişeyler anlarım sorunuz olursa bilemesemde araştırır soruşturur cevaplamaya çalışırım ama fiilen bu işin direk hekimlik kısmıyla uğraşmıyorum.

Semt olarak İstanbul dedim ama Bir uç noktasından aranıza katılıyorum.Şileye doğru biraz. Meraklıyımdır araştırır okurum, bol bol film izlerim, izlemeye değer olanlardan. Forumda göremedim ( gerçi çok yeniyim belki vardır ben keşfedememişimdir ) sinemaya dair bir başlık olsa müdavimi olurum herhalde.
Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim

Not: Kendinden bahsetmesi biraz zormuş iç dünyama dalınca bir sürü imla hatası vesaire yapmışım elimden geldiğince düzelttim .