Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.07.14, 01:16   #26
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131284
Aldığı Teşekkür: 42663
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Selam (Brayda)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Brayda Mesajı göster
Şu anda korkuyorum
Gördünmü @ReaL, Müdavim olarak böyle olursa, Birde bunun yöneticiligini düsün.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
@Insanlikarayan yok baba yaaa bizi kim kıskanır..

Azıcık araya nifak tohumları ekiyim dedim..

(bu nifak tohumunuda oldum olası merak ederim bulursak @Canan ablanın bahçesine ekek) ..
Bunu yazarken demek halen anliyamadin, neden Banlandigini, Öylemi?

Iste burada Oradan Buradan Tohumlari almadigimiz icin banlanirsin iste.

Alıntı:
Şu anda korkuyorum
Iyi yaa, bende yazdiklarimdan süphelenmistim, acaba yemekten Bahsederken Forum´un Oburumu diye anlasilacagindan Kuskulanmistim.

Alıntı:
Öncelikle sizin gibi şu farklı yazılardan alıntılar yapmayı beceremediğim için yeni bir mesaj açtım bir önceki mesaşıma ilaveten. sanırım onuda bir ara öğrenirim.
Bide şu @ yazarak üyenin ismini yazıp üyeye seslenme die birşey yapılıyo, bir kişi seslendi yazıyo ama onuda nasıl yapıcağımı öğrenmem gerek.

Not: Kendinden bahsetmesi biraz zormuş iç dünyama dalınca bir sürü imla hatası vesaire yapmışım elimden geldiğince düzelttim .

He bak, söyle kendini tanittiktan sonra bir baska oluyor.

Kendini Trakyali olarak tanittin, Trakyanin Tuna Nehrinden, Ak-Denize kadar uzadigini biliyorsundur.

Hem su @Slower´i fazla dinleme, hep su Meshur Tohumlarini dikmeye calisir.

Ha Nerede kalmistik?, dogru Trakyaydi.

O zaman Özel bir Hosgeldin demek geldi icimden, Trakyalilar Cogaliyor. (Lüleburgaz)

Daha fazla Bilgi icin her zaman sorabilirsin, hem su Imla Sartlariniza önem verdiginiz icin Tesekkürler, aksi Takdirde uyarilirdiniz.

Birde surayi okudunan, Tikla Problemleri önceden önlemis olabilirsin.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.