Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.07.14, 02:51   #13
Arsenik
Tam Üye

Arsenik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 230
Aldığı Teşekkür: 799
Rep Derecesi : Arsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: "Evlenirken Çok Seçici Olmayın" - İmza Recep Tayyip Erdoğan

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
O bizim babamız, herşeyimize o karar verir..

Karışmadığı birşey kalmadı iyi mi..

* * *

Ağzından her çıkanın haber yapılması gerekiyor mu? Ben hiç önemsemiyorum, medya da ağzına bakıyor, gık dese haber..

Real be bu zata komedyen gözüyle bakıyorum sıkıldığım da bir kaç dakika izleyip sonra kapatıyorum televizyonu...ağlanacak halimize güler olduk

Marketten sucuk alırken bile bakıyorsun..Kalmış ki ömrünü geçireceğin insan söz konusu

Ama her seçim öncesi vardır Tayyip’in böyle kronik halleri.Her seçim ya kürtaj, ya 3 çocuk doğurmaya gelir konu..

Hiçbir seçim her gün işlenen kadın cinayetlerine gelmez mesela laf.normaldir de.. Tecavüzü bir cinsel ilişki şekli sanan bir halka kadınların hakkından bahsetmek sadece oy kaybettirir.

Mesela gönlünüz olmadan biriyle evlendirilmeniz nasip(!, satılmanız nasip(!) hatta bu ülkede tecavüze uğramanız bile nasip(!)

Maden kazasında ölen 301 kişi bile nasiple ölmedi mi?

Bir noktadan sonra diyeceğim ama..midemiz bulanıyor artık..

Ek olarak bugün yaşadığım bir olay...geldiğimiz son nokta..

Çalıştığım firmaya rutin olarak çeşitli ürünler getiren arkadaş!!!!koyu akp li..

Bir araya gelince ilk sohbet konusu siyaset..

Şu soruyu sordum

Bu adamı peygamber yaptılar.. Allah vasıflı yaptılar bu durum seni rahatsız etmiyor mu?

---Zaten öyle...Hem Allah vasıflı hemde peygam dir kendisi dedi

+++O zaman sen Allah a,peygamberi ve Kuran'a inanmayı bırak,Tayyib'e tap...

----Adam bu cümlelerden sonra pişkin pişkin yanımdan ayrıldı.

Gözüm o ara tek bir şey aradı bir beyzbol sopası...