Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.07.14, 04:59   #3
Sena018
Üye

Sena018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 7
Ettiği Teşekkür: 235
Aldığı Teşekkür: 387
Rep Derecesi : Sena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerdeSena018 Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Üniversite adayları için KPSS

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Gir kpssye gelirse bir yer git calis. İllaki ben okuyacagim diyorsan yine okursun okulunu engellemez hem maddi sıkıntında olmaz..

Ben sehit cocugu oldugum icin bu gun bile gider memur olurum bi yere, ama kimsenin hakkini yemek istemiyorum. O haram parayi ömrün boyun boyunca yiyecegime bilegimin hakkiyla calisir cocuguma helal lokma yediririm.. O yuzden giriyorum kpssye hakkimla olsun diye ama daha bir yer gelmedi..
Abi hayallerim var ODTÜ olursa ki inşallah olacak dereceyle bitirip yükselip yükselip öğretmenlik için oraya niye gidiyorsun diyenlerin gözüne güzüne sokmak istiyorum. Hani bir yandan da maddi sıkıntı olsun istemiyorum tamam gönderecek bizimkiler parasız bırakmazlar da yinede kaç yıldır onlara da yazık gece gündüz çalışıyorlar.

Üniversite eğitimi nedeniyle başka şehirde göreve başlanabilir mi?

Hayır. Yerleştiğiniz şehirde göreve başlamak zorundasınız. Daha sonrasında kurumun takdir hakkı ve uygun görmesi neticesinde üniversitenizin olduğu şehre atamanız yapılabilir. Ancak unutulmamalı ki mevzuatta eğitim nedeniyle yer değiştirme veya izin gibi düzenlemeler bulunmamaktadır. Bu kurumun takdir hakkına bağlı bir durumdur.

Bu yazıyı gördüm az önce gözüm korktu açıkçası, kazandığımı varsayarsak bende bu şans oldukça benim kurumum beni göndermez bir yerlere.

Bir oğluşum var yanımda olmasa da Labrador kırması, Afşınım.
Sena018 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Sena018'in Mesajına Teşekkür Etti.