Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.07.14, 12:05   #25
Arsenik
Tam Üye

Arsenik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 230
Aldığı Teşekkür: 799
Rep Derecesi : Arsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Filistin'de Neler Oluyor?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasat Mesajı göster
O yazı sadece bir alıntı yazanın adıda altında yazıyor.

Biz bu forumda somayada ağladık gezide ölenede haksız yere öldürülen masumların hepsine.Sanılmasınki filistindekilere canımız yanmıyor.

Ancak bu ülkenin insanlarının türkmenler katledilirken hiçbirşey olmamış gibi davranıp arap ırkından birine birşey olunca ağlaması tuhafıma gidiyor.

Başbakanın kendinin ve çocuklarının israille bu kadar ticaret yaparken filistine en çok ağlayanların gidip yine ona arka çıkması tuhafıma gidiyor

dünyayı veya bu ülkeyi yönetinlerin filistine acıdığı falan yok

Filler tepişir çimler ezilir ve her savaşta olan çocuklara olur
,
Hasat senin aynı fikirdeyim ek olarak bir kaç cümlede ben eklemek istiyorum..

Kendi milletinden olanların bile sahip çıkmadığı bir yer.
Düşünsenize Suudi arabistan, Mısır, Kuveyt, bae.. hepsi hem müslüman hem arap.

Türk olsalardı o zaman sahip çıksaydık, önce TÜRK olanlara sahip çıkalım falan demiyorum yanlış anlaşılmasın ama hakkaten kendi milleti bile tepki göstermiyor biz ne hikmetse peşinden gidiyoruz. Madem çok duyarlıyız böyle şeylere hepsine aynı tepkiyi gösterelim. nedir yani bu iki yüzlülük. Araplar neyin peşinde?

Ne TÜRKistana sahip çıktık, ne ırak TÜRKmenlerine, ne Azerbaycana ne İranın kuzeyine ama Myanmar olsun somali olsun Filistin olsun dillerden düşmüyor yardımlar eksik olmuyor.

Anlamıyorum.

En büyük acı çoçukların ölümü..