Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.07.14, 17:18   #10
Şahinoğlu
Üye

Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 132
Aldığı Teşekkür: 617
Rep Derecesi : Şahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Seytan
Standart Cevap: Ramazan Davulcusu Kimdir?

Bizim muhtara birisi, "Abi her gün aynı pastayı yemek sıkmaz mı? Sıkar. O hâlde her gün değişik kişiler çalsın. Nasıl fikir?" dedi ve muhtarımız da "Ay olur lan valla. Nasıl aklıma gelmedi bu benim. Hemen çalışmalara başlayın" talimatı mı verdi bilinmez, bizim kapıya her gün değişik bir davulcu bahşiş istemeye geliyor.

Hayır, dövücem dövemiyorum da... Davul çalayım derken hayvani kas yapmış, adeta hepsi birer Arnold Şıvazeneger olmuşlar. Dedim bunları kolluk kuvvetiyle halledemeyeceksin, öyleyse şeytani zekânı kullan sevgili qeceqonduLu_asi_chocuq_sahinoqlu_06. Dedim ve derhal anneanneme yönlendirdim. Artık kapıya geldikleri vakit, "Bi' saniye canım" deyip anneannemi çağırıyorum. Anneannem de, "Kimin oğlusun sen? Kimlik var mı? Evli misin? Çocuğun kaça gidiyo? Ay her gün geliyonuz. Efendim? Hiç anlamıyom ki. Tane tane konuş şöyle. Neyse dur paranı getireyim" diye içeri giriyor ve cüzdanını aldıktan sonra bir de kapıya varıyor ki adam ya kaçmış ya da olduğu yere bayılmış. Gazoz içirip zor ayıltıyoruz.

Tamam, âdet mâdet de bir yere kadar. Bıktırıyorlar...
Şahinoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Şahinoğlu'in Mesajına Teşekkür Etti.