Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.07.14, 23:55   #28
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131199
Aldığı Teşekkür: 42589
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Filistin'de Neler Oluyor?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasat Mesajı göster
son bir ay içinde israil 300 işid 6000 müslüman öldürdü.Niye kimse işidi protesto etmiyor.Hani zülme engel olamıyorsak en azından haber verecektik noldu ?

Foruma Zarar gelmesin diye, Protesto yazilarimi baska sayfaya konsetre edip Inlerine girdim.

Kullandigim Mallardan sadece bir kaci.

Artik Forumda siddetli yazilarima son vermem, Forumu düsünüp zarar gelmemesinden´dir.

Bu ama yeniden baska türlü aktiv olmadigimin anlamina gelmez!.

Maanili atislarda bile Rekaat borusunu caldirtikttan sonra, kendimi öbür tarafta Maanili atis Sampiyonu Ilan edirttikmekteyim.

2700 Paylasima dogru ilerliyorum.

Bunun icine Kuzey Irakta olan Türkmen Soydaslartini bile taktim, simdi su anda bile FF´te 12 sayfa acik.

Kuzey iraktan secmeler.

Bu durum bile, Resimi gördükce, Bogazimin Dügümlenmesine sebep oluyor.

Acik olan sayfalardan sadece bir tanesi.
Isyanimi anlamamak mümkünmü acaba simdi
Forumda zamanini geciren üyemizi düsünürüm´de
Acaba Bu Gül´ün Günahi neydi????????????.

Alıntı:
@Slower Bayramdan sonraki tatil planimi iptal ettim, orada benim müslüman din kardeslerim can verirken ben gidip deniz kenarinda guneslenemem bana yakismaz..

Israil mallarininda boykot edilmesi taraftariyim özellikle o zikkim coca colayi icmiyorum, icirmiyorum. Benim yanimda kimse icemez icirmem !
Evet bende Boykota basladim, Boykotum ama Seytanin Papucuna.

Bir taraftan Boykot edin diyen sahis, Öbür taraftan alti Gemisinle Yahudistana Akaryakit, ve Mal tasiyor!.

Eger gercekleri görmek istersen, sadece arastir!.

Bende arastira arastira Gercekleri görmeye basladim!.
Benim Fitratimda Arastirmak yazarken, öbürküsünün Fitratinda bak neler yaziyor.

Toprak kabül degil onlara!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.