Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.07.14, 12:06   #59
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Göğüslere Bakan Erkekler Daha Sağlıklı

Saçmalık..

Gördüğüm en saçma konu..

Ha bakıyormuyum? hayır.. Çünkü yaşadığım yerde turist sayısı bol olunca malum bu gözler ne görecekse zaten gördü artık.. bu yüzden benim için bir kadının göğüs kısmında nasıl birşey olduğu ilgimi çekmiyor.. Ama yinede bir tespitte bulunmak gerekirse özellikle büyük göğüslü olanlar.. Onlar her ne kadar kendilerini seksi birşey olduklarını zannetselerde ben öyle düşünmüyorum bana bir tür inek gibi geliyorlar.. Heralde böyle düşünen erkeklerin varlığında bilseler göğüs estetiğine bu kadar para harcamazlardı sanırım..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti