Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.07.14, 01:44   #3
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131026
Aldığı Teşekkür: 42515
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Utancın Karesi

Baslik olarak utancin karesi diye alinmista, acaba kimin Utanci?.

Böyle anlarda ilk önlem alinacak sey, Olay yerini cemberlemek, baska kazayi önleyici önlemler almak.

Sanirsam Her yeni ehliyet alan bu sorularla karsi karsiya geldi.
Onun haricinde, Su Tesisatcilari gelmis, Polis olay yerine gelmis, bunlarindami aklina gelmemis, olay yerini ilk olarak Emniyete almalari?.

Kendimde birkac sefer Polisi olay yerine cagirmistim.

Olayi anlattiktan sonra, beraberinde getirmeleri Malzemeleride söylemistim.

Bunda Problem hic duymadim, duymamda.

Otobanda Devrilen Minibüs´e karsi önlem alinmasi icin nelere ihtiyac duyuldugunu söyledigimde, bunlarida beraber getirmislerdi.

Endiselenmeyin Minibüsün icinde ben yoktum, sadece Emniyete alinacak noktalar icin bilgi verdim.
Yani kazadan sonra olay yerine geldim, Polisler sonunda yolu kapatip, Minibüs´ün kaldirilmasina el attim.

Ölü yoktu kaza aninda, sadece Söför kicini asfaltta biraz yonttu.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti