Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.07.14, 13:27   #7
KaRaaNKa
Tam Üye

KaRaaNKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 14
Ettiği Teşekkür: 46
Aldığı Teşekkür: 363
Rep Derecesi : KaRaaNKa Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaRaaNKa Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaRaaNKa Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaRaaNKa Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaRaaNKa Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaRaaNKa Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaRaaNKa Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaRaaNKa Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaRaaNKa Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaRaaNKa Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaRaaNKa Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Tren şov!.. | Mehmet Türker

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Muhalefet Partileri de dahil, tüm muhalif unsurlar ülkede yapılanları küçümseme hastalığına yakalanmışlar...

Yapılan güzellikler bu ülkeye yapılıyor, yararlanan ve yararlanacak olanlarda salt o partiye mensup veya oy vermiş insanlar olmayacak...
Şimdi bi dakka

Bu yorumdan anladığım... yapılan hizmetler nedeniyle müteşekkir olmamız mı bekleniyor hükümete

eğer böyleyse katılmıyorum

ülkeye hizmet etmek için orada bulunan kadronun;
hizmet ediyoruz teşekkür edin deme hakları yoktur... zaten orada olmalarının amacı da budur... hizmet etmek

ben sen - biz siz kendimizi yönetiriz, birilerinin beni seni - bizi sizi yönetmesine gerek yok

halihazırda bir kamu kurumunda çalıştığım için siyasi konulara fazlaca giremiyorum

bu düşünce ve olgu bile nasıl bir ortamda bulunduğumuzun göstergesi değilse... sayfalarca yazmanın bir getirisi olmaz
KaRaaNKa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz KaRaaNKa'in Mesajına Teşekkür Etti.