Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.07.14, 13:31   #9
Tanıdık
Uzman Üye

Tanıdık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 71
Ettiği Teşekkür: 4465
Aldığı Teşekkür: 7540
Rep Derecesi : Tanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Tren şov!.. | Mehmet Türker

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi KaRaaNKa Mesajı göster
Şimdi bi dakka

Bu yorumdan anladığım... yapılan hizmetler nedeniyle müteşekkir olmamız mı bekleniyor hükümete

eğer böyleyse katılmıyorum

ülkeye hizmet etmek için orada bulunan kadronun;
hizmet ediyoruz teşekkür edin deme hakları yoktur... zaten orada olmalarının amacı da budur... hizmet etmek

ben sen - biz siz kendimizi yönetiriz, birilerinin beni seni - bizi sizi yönetmesine gerek yok

halihazırda bir kamu kurumunda çalıştığım için siyasi konulara fazlaca giremiyorum

bu düşünce ve olgu bile nasıl bir ortamda bulunduğumuzun göstergesi değilse... sayfalarca yazmanın bir getirisi olmaz

Cık. Değil elbet... Benim inancımda bu doğrultuda, siyaset hizmet etmek için vardır... Anka bilirsin ki, gerekirse tanıdıkta sayfalarca yazar..

Ama genel çerçevede tüm muhalif unsurların, ülkede her yapılanı küçümseme, ti'ye alma gibi bir yaklaşımı var, bunu belirtmeye çalıştım... Siyaset benim umrumda bile değil, canı cehenneme, her zeminde söylüyorum, kendi elimle kendi başıma ağa, bey seçmem arkadaş..

Tanıdık
Tanıdık isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Tanıdık'in Mesajına Teşekkür Etti.