Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.07.14, 13:45   #10
KaRaaNKa
Tam Üye

KaRaaNKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 14
Ettiği Teşekkür: 46
Aldığı Teşekkür: 363
Rep Derecesi : KaRaaNKa Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaRaaNKa Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaRaaNKa Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaRaaNKa Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaRaaNKa Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaRaaNKa Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaRaaNKa Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaRaaNKa Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaRaaNKa Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaRaaNKa Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaRaaNKa Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Tren şov!.. | Mehmet Türker

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Cık. Değil elbet... Benim inancımda bu doğrultuda, siyaset hizmet etmek için vardır... Anka bilirsin ki, gerekirse tanıdıkta sayfalarca yazar..

Ama genel çerçevede tüm muhalif unsurların, ülkede her yapılanı küçümseme, tiye alma gibi bir yaklaşımı var, bunu belirtmeye çalıştım... Siyaset benim umrumda bile değil, canı cehenneme, her zeminde söylüyorum, kendi elimle kendi başıma ağa, bey seçmem arkadaş..

bir ülkede muhalefet yapılamıyorsa hizmet sektörü yeterince çalışmaz (buna her seviyeden örnek verebiliriz... forumlardan tutup, belediyeler ve ülke hükümetine kadar çıkarabiliriz)

bizde de öyle muhalefet yapılamıyor - yapılmıyor

birden çok sebebi var ama uzatmayalım sabah sabah

bir not ekleyip çekileyim...

ülkeme ne hizmet yapılırsa yapılsın geç kalınmıştır

geç olacak diye yapılmasın artık demiyorum

hizmet ediyoruz diye övgü beklenemez... hele hele geç getirilen hizmetler nedeniyle, değil övgü eleştiri getirilmelidir
KaRaaNKa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz KaRaaNKa'in Mesajına Teşekkür Etti.