Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.07.14, 14:11   #14
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131284
Aldığı Teşekkür: 42663
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Tren şov!.. | Mehmet Türker

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Gözüme batanları eleştiriyorum.. Ampul bir siyasi parti amblemi, yani beni enteres eder bir durum yok..

Biraz farklı bir duruş sergilendiğinde hemen yaftalama işine giriyorsun farkında mısın bilmiyorum yada, sizin Almanya' da ne diyorlar bilmiyorum!...

Hakkını vereyim ki, zatıaliniz kadar uluslararası istihbari bilgilere sahip değilim, o kadar büyük biri değilim, bağlantılarımda yok...

Yazdıklarının genelini değerlendirdiğimde gelişkin bir KOMPLO TEORİSİ inancın olduğunu rahatlıkla gözlemleyebiliyorum.. Yanılıyorsam düzeltiverin lütfen, çünkü insanları düşüncelerinden dolayı yaftalama yeteneğim bazı insanlar gibi gelişkin değil, sanki sizde biraz ANTİSEMİTİK bir hal sezinliyorum gibi.. hemen hemen her yazı ve yorumunuzda vurgu yapıyorsunuz... Bazen acaba farklı bir konu açsam konu yine Yahudistana gelir mi diye...

Neyse çıkmam gerek..
Simdi burada iki noktaya degindinde, zamanim kisitli, islerim bastirdigi icin bende birazdan kacicam.

Onun icin detayina girip, Aksama cevap veririm!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla